Wysoka 05.08 - Bazy nurkowe - galeria cz. 1

Przejdź do treści

Menu główne:

Wysoka 05.08

Wyjazd miał na celu rowerową penetrację bunkrów. Przy poprzednim naszym (jesień 2007) wyjeździe można było bez problemów wejść, wjechać do kompleksu podziemnego w miejscowości Wysoka (Lubuskie). Postanowiliśmy przy pomocy rowerów spenetrować okoliczne lasy i odwiedzić kilka bunkrów. Termin wyjazdu - 30-31.05 - 01.06.2008. Ekipa - Autor, Aneta, Maciek, Leszek. Reszta Klubu wymiękła i ... już żałują. Noclegi mieliśmy załatwione w gospodarstwie  agroturystycznym w Wysokiej.  

Jest sobota. Przygotowujemy się do wyjazdu. W tle gospodarstwo agroturystyczne.

Na terenie gospodarstwa jest małe oczko wodne, wiata, miejsce na grilla i ognisko. Leszek odkurza swój leciwy rower.


No i ... kurna ZAMUROWALI !!!. Nie pojeździmy po bunkrach


I dalej w drogę.


Zmęczenie jest ... porażające. Ale ....


.... ale po kilku chwilach (łykach) ....No nie można przesadzać. Resztki musiałem zarekwirować. Zawsze się może przydać na "czarną godzinę"
No i stało sie! To jest tak jak sie takim rzęchem wybiera na poważne wyprawy. Naprawa w przygodnym warsztacie. Godzina w plecy. Z Leszkiem mieliśmy same kłopoty. A to zepsuł mu sie rower, a to sie zgubił w lesie. Jest to człowiek .... szczególnej troski.Uzupełniamy w pobliskim bunkrze wyposażenie rowerzysty. Na trasie "jak znalazł". A to kilka ryb można ogłuszyć, a to od psów sie opędzić.


Ostatni obrońca bunkra


A to jego ... towarzyszka niedoli. Oj .. dobrze takiemu.Ten facet to ten Leszek co zaraz sie zgubi.  

Pieczenie kiełbasek u ujścia "Kanału Niesulickiego" do jez. Paklicko Wielkie. A potem pobłądziliśmy i dłuuuugo wracaliśmy do "domu".


KOOONIEC

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego