Zagraniczne miejsca nurkowe - Bazy nurkowe

Przejdź do treści

Menu główne:

Zagraniczne miejsca nurkowe


Interesująca strony z informacjami na tematy nurkowe /bazy/ - www.action-sport.de

Chorwacja
Uwaga !
W Chorwacji zmieniły się ponownie przepisy o nurkowaniu:
- do wydawania pozwoleń na nurkowanie uprawnione są tylko Kluby i Bazy Chorwackie. Koszt - ok. 100 Kun
- maksymalna głębokość nurkowania - 40 m
- miejsce nurkowania musi być oznakowane bojką, w nocy boją świetlną
- kursy nurkowe mogą się odbywać tylko za zgodą Chorwackiej organizacji nurkowej lub przy współudziale nurkowego klubu Chorwackiego.

1. Półwysep Istria :
- wyspa Brion koło Puli (wraki) - www.wreckdiving-croatia.com
2. Wyspa Pag
- Stara Novalja -  www.lagona-divers-pag.com
- Stara Novalja - czeska baza -  www.oceanpro.cz
- Connex Diving - czeska baza (strona też po polsku) - www.connexdiving.cz
- Metanja - "Aquamatic" polska baza nurkowa -  www.aquamatic.pl/chorwacja-nurkowanie
3. Wyspa Murter:
- polska baza nurkowa -  www.nautilus.com.pl
- Jezera, "Say Milennium" -  www.say.hr
4. Wyspa Krk:; /ciekawe miejsca nurkowe - Krk /
5. Wyspa Cres
- Kamping "Kovacine",  www.divingcres.de
6. Wyspa Rab
7. Wyspy Kornaty:
8. Wyspa Hvar
- Hvar - polska baza nurkowa -  www.nautica.pl
9. Wyspa Dugi Otok
10. Rovinj, Mali Losinj
10. Wyspa Cis
11. Pólwysep Peliasac
12. Wyspa Brac - polska baza -  www.amber-divecenter.com

Czarnogóra

Albania
1.  www.nurkowaniealbania.pl - nowa, sezonowa polska baza

Francja
1.  pół. Hyres koło Tulonu
2. Wyspa Korsyka:
- Ciappa -  www.chiappa.com

Hiszpania
1. Wyspy Kanaryjskie:
Teneryfa:
- " Baracuda Club" - Teneryfa
Lanzarote:
- "Calipso Diving" -  www.calipso-diving.com
- Aquatis Diving Center -  www.diving-lanzarote.net
Gran Canaria:
- Polska baza -  www.delphinus.eu
2. Costa Brava:
- El Port de la Selva /koło Cadaques/
- L'Estartit
- Rosas
3. Wyspa Mallorca :
Cala d'Or
4. Wyspa Ibiza:
5. Wyspa Menorca
- S'Algar Diving koło Mahon - www.salgardiving.com
6. Wyspa Formentera
7. Costa Blanca
8. Costa del Sol:

Włochy
1. Wyspa Elba: -  www.elbalink.it
- Porto Azzurro, "Omni Sub" -  www.omnisub.com
2. Wyspa Sardynia -  www.sardiniapoint.it/715.html
- Kamping "Villaggio Isuledda" -  www.isuledda.it , baza nurkowa w porcie.
- "Argonauta Diving Club" Cala Gonone -  www.argonauta.it
- kamping Baia Blu - La Tortuga z bazą nurkowa - Vignola
3. Amalfitana
4. Wyspa Ischia
- Ischia Habitat -  www.francosavastano.it

Egipt
Wykaz baz nurkowych nad morzem Czerwonym -  www.gooddive.com/all_diving_centres_red_sea.htm

Bazy "Sinai Divers" Hurghada, Dahab, Sharm el Sheikh -  www.sinaidivers.com.

Moje subiektywne  porady dla wybierających się do Egiptu.

Hurghada
1. Hurghada -  www.james-mac.com
2. Hurghada - baza Pirates Diving Network -  www.piratesdiving.com
3. Hurghada - polska baza -  diving-stars.pl
4. Hurghada -  www.colona.com
5. Hurghada -  www.rafakoralowa.com

Marsa el Alam

Dahab
1. Dahab Synaj - baza Sunsplash Diving Club -  www.sunsplash-divers.com
2. Dahab Synaj, Lagona Divers -  www.lagona-divers.com
3. Dahab - czeska baza nurkowa Planet Divers -  www.planetdivers.pl

El Quseir

Sharm el Sheikh
1. Synaj, Sharm el Sheikh -  www.nautica.pl

Safaga
1. Baza z polskim providerem -  www.united-divers-safaga.net

Tajlandia
1. Dobry portal o Tajlandii, o miejscach nurkowych też - www.sawadee.com

Norwegia

Malta
1. Wyspa Malta:
- Octopus Garden -  www.octopus-garden.com
- Divewise Services, Eurodivers -  www.divewise.com.mt
- Maltaqua -  www.maltaqua.com
- Sub-Way Scuba Diving School -  www.subwayscuba.com
2. Wyspa Gozo:
- Gozo Aqua Sports -  www.gozoaquasports.com
3. Wyspa Comino

Grecja
1. Wyspa Zakynthos:
- "Nero Sport" -  www.nero-sport.de
- "Turtle Beach" -  www.zanteweb.gr/turtlebeach
2. Wyspa Kreta
- "Blue Dolphin Diving Center" -  www.dive-bluedolphin.com
- DIVERSCLUB-CRETE (polska strona) -  www.diversclub-crete.pl
3. Wyspa Rhodos -  www.waterhoppers.com

Cypr
1. Herbie's Diving Paradise -  www.herbiesdiving.com

Turcja

Mauritius
1. Neptun Diving/Safpol Safaris - polska baza/ -  www.safpol.pl

Bułgaria

Ukraina

Tanzania

Indonezja
1. Safari nurkowe -  www.aridive.com
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego